Kancelaria Radców Prawnych Stefaniec & Wspólnicy s.c.

Nasza Kancelaria, Twój sukces ! Kancelaria Radców Prawnych Stefaniec & Wspólnicy s.c. łączy tradycyjne podejście do sztuki prawniczej z nowoczesnością jaką niosą współczesne czasy. Budujemy naszą markę w oparciu o ponadprzeciętność i profesjonalizm w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Reprezentowana przez nas Kancelaria jest nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną firmą działającą na rynku usług prawnych. Olbrzymie zaangażowanie i regularnie odnoszone sukcesy wyróżniają nas spośród innych firm prawniczych.

Oferujemy naszym Klientom szeroko rozumiane usługi prawne niemal z każdej dziedziny prawa. Specjalizujemy się m.in. w obsłudze związków zawodowych, w szczególności działających w sektorze ochrony zdrowia, oraz precyzyjnie obracamy się w branży medycznej i przepisach prawa ją regulujących. Szczegółowy katalog usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię, oraz wykaz specjalizacji branżowych, znajduje się na naszej stronie internetowej www.kancelariastefaniec.pl do której serdecznie odsyłamy.

Główna siedziba Kancelarii mieści się w Jędrzejowie pod adresem ul. 11 Listopada 65/5, vis a vis Sądu Rejonowego. Kancelaria posiada również swój oddział z siedzibą w centrum Kielc przy ulicy Wesołej 27/10.

Zapraszamy do współpracy !