Nowy blog prawniczy Kancelarii Radców Prawnych Stefaniec & Wspólnicy s.c.

Z nieskrywaną radością informuje, że nasza Kancelaria rozpoczyna prowadzenie bloga prawniczego. Zapraszamy wszystkich po więcej szczegółów !

Szanowni Państwo,

jako osoba zarządzająca i współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych Stefaniec & Wspólnicy s.c. mam przyjemność poinformować Państwa, że nasza Kancelaria rusza z nową inicjatywą w postaci prowadzenia BLOGA PRAWNICZEGO.

Pragniemy dzielić się z naszymi Klientami i czytelnikami posiadaną wiedzą, oraz doświadczeniem. Jesteśmy pewni, że dla wielu osób informacje prawne jakie zostaną pozyskane za pośrednictwem naszego bloga staną się nieodzownym źródłem praktycznej wiedzy i wydatnie przysłużą się ogółowi czytelników.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestniczenia w życiu naszej Kancelarii i zbliżających się wydarzeniach publikacyjnych 🙂

W kolejnym poście przedstawimy Państwu naszą Kancelarię, oraz profil jej działalności prawnej.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kancelariastefaniec.pl.

Do zobaczenia.

DANE KANCELARII

STEFANIEC
Kancelaria Radców Prawnych
Tobiasz Stefaniec, Anna Ścibisz-Stefaniec i Wspólnicy
spółka cywilna

tel: 515 570 388
e-mail: biuro@kancelariastefaniec.pl
www.kancelariastefaniec.pl

NIP: 656 234 15 02
REGON: 386 688 365

Numer rachunku bankowego: 42 2530 0008 2004 1068 0280 0001

SIEDZIBA GŁÓWNA

JĘDRZEJÓW
UL. 11 LISTOPADA 65/5
28-300 JĘDRZEJÓW

ODDZIAŁ

KIELCE
UL. WESOŁA 27/10
25-353 KIELCE

Cała zawartość opublikowana na niniejszej stronie internetowej podlega ochronie prawnej, w tym w szczególności wskazanej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Każde wykorzystanie treści bądź elementów niniejszej strony internetowej wymaga uzyskania uprzedniej pisemnej zgody udzielonej przez ich autora. Bezprawne kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie całości niniejszej strony internetowej lub poszczególnych jej elementów jest niedozwolone i podlega odpowiedzialności prawnej.